PAR KALPOŠANU
GAISMAS BĒRNI
GAISMAS BĒRNI KALPOŠANAS PAMATS IR ATSAUKŠANĀS DIEVA VĀRDAM
''Tīra un neapgānīta kalpošana Dieva Tēva priekšā ir šī: pieskatīt bāriņus un atraitnes viņu bēdās, sevi no pasaules pasargāt neapgānītu.'' Jēkaba 1:27
2012. gadā Dievs lika satikties divām "pasaulēm" - ģimenei no Kenijas un ģimenei Latvijā.
Toreiz, dzīvojot lielā trūkumā un nezinot, ko rīt liks galdā paša bērniem, kenijieši Timotejs (Timothy) un Feita (Faith) savā namā uzņēma dažus bāreņus - tos, kuriem Kenijā nav nekādu cerību.
Abu ģimeņu starpā veidojās draudzība un uzticība, tāpēc latvieši pastāstīja par Timoteja ģimeni arī savai draudzei Valmierā.
Ik pa laikam draudze ziedoja kādiem specifiskiem lūgumiem, bet nu jau pāris gadus ik svētdienu tiek dota iespēja cilvēkiem ziedot priekš Kenijas ģimenes.
No draudzes locekļiem izveidojās šīs kalpošanas komanda, kas regulāri informē par ziedojumu izlietojumu, svarīgākajiem jaunumiem un iespējām.
Kalpošanas darbu nosaucām par Gaismas Bērni, tāpēc, ka Debesu Tēvs šos bērnus no tumsas ir iecēlis Savā brīnišķīgajā gaismā.

Šobrīd piepulcējušās vairākas latviešu ģimenes, kas atbalsta viņus, cik un kā nu tas iespējams - ar lūgšanām, finansiālu atbalstu un idejām dzīves kvalitātes uzlabošanai.
Šo gadu laikā Timotejs ir spējis uzbūvēt pienācīgāku māju, kur dzīvot viņa lielajai ģimenei - šobrīd tajā dzīvo Timotejs, Feita un 15 bērni - pieci ir viņu pašu radītie. Un šobrīd tā jau kļuvusi par šauru, jo tiek aizsniegti vēl arī citi bērni.
Visi bērni tiek sūtīti skolā. Skolas maksas ir augstas, jo Kenijā "bezmaksas" izglītība ir tikai "uz papīra".
Izdevies : Apstrādāt kukurūzas lauku, nopirkt vistas, iegādātie motociklu.
Ar Dieva svētību visi kopā mēģinām atrast jaunus risinājumus, kā ieguldot līdzekļus, tos pavairot tur pat uz vietas.

Mēs vēlamies, lai šī kalpošana aug plašumā, jo tā ir Dieva griba. Tāpēc mēs prezentējam un atspoguļojam šo kalpošanu gan internetā, gan draudzēs visā Latvijā. Ja vēlies, lai mēs apciemojam tavu draudzi, lūdzu, uzraksti vai pazvani mums!

Made on
Tilda